Elegancka armatura wizytówką nowoczesnej łazienki

armatura łazienkowa Ferro
armatura łazienkowa Ferro

Elegancka rączka natrysku wraz z trafnie dobraną baterią wannową tworzą ładną kompozycję – wizytówkę nowoczesnej łazienki. Tłem dla tego duetu jest funkcjonalna, wanna i naturalna kolorystyka aranżacji.

Subtelna i filigranowa rączka natrysku Filo firmy Ferro o kształcie przypominającym gałązkę drzewa i nieco zaoblonej linii, zakończona jest dyszą, która wygląda jak rozkwitający wiosną kwiatowy pąk. Zapewne z tego powodu Filo prezentuje się doskonale w otoczeniu nawiązujących do świata przyrody akcesoriów łazienkowych wykonanych z bambusa oraz ozdobnych muszli i kamieni. Jednofunkcyjna rączka zaopatrzona w zawór przeciwzassaniowy oraz sitko wyposażone we wkładkę umożliwiającą łatwe usuwanie kamienia wapiennego pokryta została elegancką warstwą chromu i satyny.

Najlepszą parą dla niej będzie bateria wannowa Napoli o zaokrąglonej formie, misternie dopracowanych detalach i błyszczącej chromowanej powłoce. Baterię zaopatrzono w regulator ceramiczny i automatyczny przełącznik wanna/prysznic.

Możesz także przeczytać

One Thought to “Elegancka armatura wizytówką nowoczesnej łazienki”

  1. gaweł

    Widziałem fajne zestawy od Roca – baterie zupełnie inne jak stare i niemodne już krany. Raz, że piękne, dwa, że trwalsze i trzy i chyba najważniejsze ekologiczne. Oszczędzają wodę i energię. Przemnożyć przez kilkanaście lat używania, tyle się używa takiego sprzętu, i korzyści prawie tak samo widoczne jak z rzucenia palenia.

Leave a Comment