Łazienka na błysk

To funkcjonalność jest najważniejsza w projektowaniu łazienki. Ergonomicznie rozplanowana przestrzeń gwarantuje wygodne korzystanie z urządzeń sanitarnych. Jednak wygląd wnętrza także nie pozostaje bez znaczenia. Łazienka powinna być modna, komfortowa i piękna, a obecne trendy motywują do szukania rozwiązań, które rozświetlają wnętrze i zachwycają innowacyjnością.

Meble lakierowanie

Dobrze znane sprzed lat meble z frontami na wysoki połysk wróciły już do kuchni, teraz moda na nie opanowuje łazienki. Są bardzo efektowne zarówno w małych, jak i w dużych wnętrzach, dodając im jasności. Meble łazienkowe na wysoki połysk świetnie wyglądają w zestawieniu z materiałami kojarzącymi się z fakturą, czyli z kamieniem, drewnem oraz betonem. Ponadto fronty odbijają światło, dzięki czemu mała przestrzeń zyskuje na przestronności.

Przejrzyste kabiny

Kabiny walk-in z odpływem liniowym to świetna alternatywa dla wanny i dla tradycyjnych kabin z brodzikiem. Zajmują mało miejsca, pasują do każdego wnętrza, ułatwiają utrzymanie łazienki w czystości, a w małych wnętrzach dają poczucie przestrzeni. Kabiny walk-in montowane są z dużych szklanych ścian, ustawione bezpośrednio na posadzce. Warto taką kabinę wyposażyć w deszczownicę, która zwiększa komfort kąpieli, a także oszczędza wodę, gdyż napowietrza krople.

Przestrzenne lustra i oświetlenie LED

Lustra 3D do łazienki i nie tylko to najnowszy trend, który wykorzystywany jest w mieszkaniach, ale także w pubach, restauracjach i barach. Lustra 3D do łazienki zapewniają efekt głębi, dzięki czemu wnętrze staje się niezwykle ciekawe i wydaje się większe. Oświetlenie LED często stosowane w lustrach 3D do łazienki dodatkowo zapewnia źródło taniego i rozproszonego światła, gwarantującego komfort podczas wykonywania różnych higienicznych czynności. Oświetlenie LED stosowane jest w łazienkach nie tylko do podświetlenia luster, ale także wanny, umywalki, kabiny prysznicowej czy przejrzystych półek na kosmetyki. Ponieważ nie nagrzewa się i jest niezwykle trwałe oraz ekonomiczne, można podczas aranżacji poszaleć i wykorzystać je na różne sposoby.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment