Rekuperacja Szczecin – montaż z firmą Qborg

Rekuperacja Szczecin – montaż z firmą Qborg

Przekonała cię rekuperacja, czyli wentylacja z odzyskiem ciepła? Doskonale się składa! Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się więcej na temat tego popularnego trendu, który opanował województwo zachodniopomorskie i lubuskie.

Skoro trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie poznałeś zalety rekuperacji i przekonałeś się do tej instalacji sanitarnej. Zanim podejmiesz właściwe kroki, musisz jednak wiedzieć kilka rzeczy na temat tego, czym jest rekuperacja, jakie rodzaje rekuperacji masz do wyboru oraz komu zlecić montaż rekuperacji w Szczecinie, aby później tego nie żałować.

Zacznijmy od początku, czyli od udzielenia odpowiedzi na pytanie „co to jest rekuperacja?”. Otóż, rekuperacja to innowacyjna wentylacja pozwalająca przewietrzyć mieszkanie, usuwając z niego nieprzyjemne zapachy, ale bez konieczności otwierania okien i utraty ciepła.

Rekuperacja jest bardzo łatwa w opisaniu, bowiem składa się z trzech elementów. Dwa z nich służą przemieszczaniu się powietrza, tzn. jeden odpowiada za wyrzucanie tego brudnego, zużytego i nieprzyjemnie pachnącego na zewnątrz, natomiast drugi zasysa świeże i pachnące powietrze z zewnątrz do środka. Trzecim elementem jest natomiast wymiennik ciepła, który zatrzymuje ciepło z wyrzucanego powietrza i przekazuję je temu zimnemu, ale świeżemu z zewnątrz.

Rekuperacja – Buderus i Nibe

Obecnie do wyboru masz dwie marki, słynące z dostarczania najlepszej rekuperacji w Szczecinie. Należą do nich Nibe i Buderus.

Obie te marki są godne polecenia, jako dbające o jakość twojego powietrza, ekologię i przy okazji także twój portfel, gdyż rekuperacja to nowoczesna, ale jednocześnie bardzo oszczędna instalacja sanitarna. Jeśli więc chcesz zadbać o komfort swojej rodziny oraz uczucie świeżości w całym swoim domu, zrób to w sposób energooszczędny, wybierając rekuperacje firmy Buderus lub Nibe.

Montaż rekuperacji Szczecin

Autoryzowanym partnerem firm Buderus i Nibe jest firma Qborg (wcześniej popularna pod nazwą Twój-instalator Szczecin). Właśnie dlatego warto ją wybrać do zamontowania tej instalacji sanitarnej.

Montaż rekuperacji z firmą Qborg jest polecany każdemu, czyli zarówno osobie znającej się na instalacjach sanitarnych, jak i takiej, która nigdy wcześniej nie miała z tym styczności. Wynika to z faktu, iż monterzy rekuperacji w Szczecinie, zatrudnieni w firmie Qborg posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, umiejętności czy doświadczenia, a także są cenieni za swoją komunikatywność, najnowocześniejszą wiedzę oraz chęć dzielenia się nią ze swoim klientem.

Odwiedź stronę qborg.pl i przekonaj się sam, że montaż instalacji sanitarnych może być prosty, solidny oraz bardzo korzystny, gdy skorzystasz z oferty tej właśnie firmy.

Serwis rekuperacji – na co zwrócić uwagę

Firma Qborg zajmuje się nie tylko rekuperacją, świadcząc usługi montażowe wszystkich instalacji sanitarnych, sprzedając niezbędne urządzenia oraz przeprowadzając ich późniejszy serwis. Właśnie dlatego klienci tej firmy są zadowoleni z jej usług. W jednym miejscu mogą bowiem otrzymać kompleksową pomoc, jeśli chodzi o montaż instalacji sanitarnych.

Podsumowując, zlecając montaż rekuperacji w Szczecinie firmie Qborg zyskujesz profesjonalny montaż rekuperacji, obniżenie rachunku za ogrzewanie centralne, terminowe i solidne sprawdzanie urządzenia, aby było bezpieczne dla ciebie i twojej rodziny, a także fachową wiedzę z tej dziedziny.

Dzięki temu dowiesz się między innymi, na co zwracać uwagę w czasie doboru i serwisu swojego urządzenia, czyli m.in. na jego sprawność, wydajność, rodzaj wymiennika, głośność pracy urządzenia czy zużycie prądu tej instalacji sanitarnej. Najważniejsze jest jednak właściwe zamontowanie urządzenia, właśnie dlatego nie każdy powinien się tym zajmować. Jeśli nie masz odpowiednich uprawnień, zleć tę usługę profesjonalistom.

Rekuperacja i pompa ciepła

Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty i tym samym poprawić komfort życia swojej rodziny, połącz rekuperację z pompą ciepła. Obecnie jest to najefektywniejsze rozwiązanie, dzięki któremu minimalizujesz ucieczkę ciepła ze swojego domu i tym samym obniżasz swoje rachunki za ogrzewanie.

Co więcej, rekuperacja nie sprawdza się w roli samodzielnej instalacji. Aby ponosić jak najmniejsze koszty, zaleca się wręcz połączenie jej z pompą ciepła.

Montaż pompy ciepła i rekuperacji zleć najlepiej jednej firmie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Pamiętaj jednak, że twoi monterzy muszą mieć wszelkie certyfikaty, umiejętności oraz doświadczenie w montowaniu tego typu instalacji sanitarnych. Właśnie dlatego wejdź na stronę qborg.pl i zleć montaż rekuperacji oraz pompy ciepła firmie Qborg. Działa ona od lat na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego, ciesząc się ogromnym zaufaniem klientów oraz dobrą ich opinią. Sprawdź sam i przekonaj się, że najnowocześniejsze technologie są właśnie dla ciebie.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment