Gdański Deweloper startuje z nową ofertą mieszkań

INPRO deweloper to deweloper istniejący na rynku budowlanym od ponad 30 lat. Firma została założona w 1987 roku i w trakcie swojej działalności stała się jednym z najlepszych przedsiębiorstw branży mieszkaniowej w Polsce. INPRO utrzymuje od lat wiodącą pozycję szczególnie na rynku trójmiejskim, gdzie buduje liczne inwestycje mieszkaniowe, które trafiają na rynek pierwotny.

Deweloper posiada szerokie portfolio inwestycji we wszystkich segmentach rynku mieszkaniowego takich jak apartamenty, lokale o podwyższonym i popularnym standardzie oraz domy jednorodzinne. Do najnowszych projektów tego typu można zaliczyć Harmonię Oliwską w Gdańsku, osiedle Debiut w Pruszczu Gdańskim czy Azymut w Gdyni.

Grupa INPRO inwestuje też w projekty komercyjne, czyli hotele i biurowce, jednocześnie będąc pionierem w dziedzinie condohoteli w Polsce. Firma oferuje również usługi budowlane, dzięki czemu Spółka obniża koszty realizacji projektów oraz sprawia, że mieszkania oddawane są zgodnie z harmonogramem budowy. 

Łącznie INPRO zrealizowało ponad 60 inwestycji i przekazało do użytku 5,5 tys. mieszkań na rynku pierwotnym. Tak wysoka sprzedaż wynika z priorytetów, jakie posiada firma, kierując się dobrą lokalizacją przy wyborze kolejnego miejsca budowy inwestycji oraz wysoką jakością jej wykonania. 

INPRO, deweloper działający głównie na rynku budowlanym w Trójmieście prowadzi obecnie sprzedaż mieszkań w kilku atrakcyjnych lokalizacjach. Inwestycje są wprowadzane sukcesywnie na rynek pierwotny. Kluczowe lokalizacje w których INPO realizuje inwestycje to: Gdańsk, Gdańsk Oliwa, Gdańsku Jasień, Gdynia i Pruszcz Gdański.

W najświeższej ofercie nowych mieszkań na sprzedaż znalazły się lokale na prestiżowym osiedlu Harmonia Oliwska w gdańskiej Oliwie. W okolicy znajduje się ZOO, centrum biznesowe Olivia Business Centre, piękna plaża, a także Uniwersytet Gdański.

Z kolei w Pruszczu Gdańskim deweloper prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach II etapu budowy nowoczesnego osiedla Debiut. Kameralna zabudowa i przestronne ogrody o powierzchni do 200 mkw. to nie jedyne atuty inwestycji. Dogodna lokalizacja osiedla Debiut zapewni ciszę i spokój, ale także komfortowy i szybki dojazd do centrum Gdańska.

Mieszkańcy osiedla Azymut w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack mogą cieszyć się niesamowitym widokiem na okoliczne lasy i Zatokę Gdańską. W pobliżu znajduje się molo w Gdyni Orłowie, trójmiejska obwodnica i linia Kolei Metropolitarnej PKP Karwiny. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby były funkcjonalne, jasne i maksymalnie nasłonecznione.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment