Przegląd inwestycji dewelopera z Gdańska – Domesta

Gdańsk jest niezwykle ciekawym miejscem do zamieszkania. Dynamicznie rozwijające się miasto, atrakcyjny rynek pracy, multum możliwości spędzania wolnego czasu. Wszystko to czeka na każdego, kto zdecyduje się zostać obywatelem miasta nad Motławą.

Rozwój miasta odbywa się w najróżniejszych sferach, w tym również mieszkaniowej. Deweloperzy cały czas przygotowują, realizują i oddają do użytkowania nowe inwestycje. Gdański rynek pierwotny mieszkań jest atrakcyjny, a mnogość lokali do wyboru powoduje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednym z przodujących deweloperów jest firma Domesta, która aktualnie realizuje kilka inwestycji w różnych miejscach Gdańska. Warto przyjrzeć im się z bliska.

Nowa Niepołomicka

Mieszkanie w dużym mieście ma wiele zalet. Ale co w sytuacji, kiedy chce się zwolnić, odpocząć, uciec od miejskiego zgiełku? Rozwiązań jest kilka, a na pewno na uwagę zasługuje rozważenie zakupu nowe mieszkania w inwestycji Nowa Niepołomicka Gdańsk. To miejsce oddalone od źródeł hałasu, ale jednocześnie gwarantujące dość szybkie i sprawne docieranie do najważniejszych punktów w mieście. W pobliżu znajduje się ulica Niepołomicka, dzięki której w kilka minut można dotrzeć do najważniejszych arterii miejskich, lub węzła przesiadkowego Łostowice Świętokrzyska.

Mieszkania, które zostaną oddane do użytku, zadowolą każdego. Metraż od 27 do 88 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie jest ustawne, dzięki czemu staje się niezwykle funkcjonalne. Mieszkania posiadają balkony, loggie lub ogródki prywatne. Samochody będzie można bezpiecznie parkować na parkingu podziemnym lub naziemnym.

Na uwagę zasługuje również otoczenie inwestycji Nowa Niepołomicka. Bliskość zbiornika retencyjnego z infrastrukturą rekreacyjną daje możliwość aktywnego spędzania czasu. W pobliżu znajduje się pasaż handlowo-usługowy. Rodziny z dziećmi mogą skorzystać z oferty żłobka oraz przedszkola, które mieści się w pobliżu.

Havlove

Inwestycja przygotowana dla osób wymagających, którzy oczekują, że będą mieli wszystko „pod ręką”. Havlove daje przyszłym lokatorom możliwość zamieszkania w dużym mieście i wygodnego czerpania licznych korzyści z tego faktu. Całość osiedla, tworzyć będą 4 budynki mieszkalne oraz dwa budynki z infrastrukturą rekreacyjną. Różnorodność mieszkań, od 30 do 78 metrów, sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggie lub ogródek. Zmotoryzowani lokatorzy będą mogli korzystać z parkingów: podziemnego oraz naziemnego. Ogromnym atutem inwestycji Havlove, jest oryginalna koncepcja dwóch dedykowanych budynków, gdzie znajdować się będą liczne atrakcje. Place zabaw, ścianka wspinaczkowa, strefa fitness, sala zabaw, to miejsca, które będą sprzyjać integracji mieszkańców. Dodatkowo projekt przewiduje powstanie boisk wielofunkcyjnych.

Havlove znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu przebiega Aleja Vacla Havla, która umożliwia szybkie przemieszczanie się zarówno do centrum, jak i do obwodnicy Trójmiasta. Kilku minut spacerkiem do pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice Świętokrzyska, z której komfortowo można podróżować komunikacją miejską do wielu dzielnic Gdańska. W okolicy znajdują się placówki zdrowia, szkoły, przedszkola i żłobki. Mieszkańcy osiedla będą mieli również ogromny wybór, gdy mowa o placówkach handlowych i usługowych. W pobliżu znajduje się również lasek oraz zbiornik retencyjny, które są idealne do rekreacji i aktywności fizycznej.

Apartamenty Ambiente

Inwestycja Ambiente jest przewidziana dla wszystkich tych, którzy szukają apartamentów w kameralnym budownictwie. Przewidziano tutaj dwa budynki, posiadające po 4 kondygnacje naziemne oraz podziemny garaż. Całość inwestycji zamyka się w 57 apartamentach. Oprócz apartamentów mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych udogodnień. Sala fitness, ciekawie zaprojektowane i wykonane tereny zielone. Dodatkowo w sąsiedztwie znajduje się las, czyli znakomite miejsce na codzienne spacery.

Na pewno atutem inwestycji Apartamenty Ambiente jest lokalizacja. Znajdują się one na styku dzielnicy Wrzeszcz oraz Piecki-Migowo. Dzięki temu każdy kto zdecyduje się tutaj zamieszkać, będzie miał w zasięgu ręki liczne udogodnienia. Obiekty użyteczności publicznej, placówki oświatowe, mnogość sklepów i lokali usługowych oraz gastronomicznych. Niezmotoryzowani mieszkańcy apartamentów Ambiente będą mieli możliwość korzystania z niezwykle bogatej i rozbudowanej siatki połączeń autobusowych oraz tramwajowych.

Leszczynowy Staw

Leszczynowy Staw jest inwestycją, która idealnie będzie pasowała wszystkim tym, którzy planują mieszkać w dużym mieście, ale wyjątkowo cenią sobie ciszę i spokój. Cała inwestycja składać się będzie z 7 nowoczesnych budynków, posiadających 4 kondygnacje. Dla właścicieli samochodów przygotowane zostaną podziemne hale garażowe oraz naziemne miejsca parkingowe. O bezpieczeństwo mieszkańców i mienia, zadba profesjonalny system monitoringu i ochrony. Dodatkowo osiedle będzie grodzone.

Leszczynowy Staw zlokalizowany jest w gdańskiej dzielnicy Jasień. To dynamicznie rozwijająca się dzielnica Gdańska, gwarantująca dostęp do placówek oświatowych, edukacyjnych oraz zdrowotnych. To również liczne udogodnienia w postaci sklepów oraz placówek usługowych. Dzielnica jest znakomicie skomunikowana, zarówno z pozostałymi częściami Gdańska jak obwodnicą Trójmiasta.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment