Inwestycje dewelopera z Wrocławia – Dachbud

Wrocław to jedno z topowych polskich miast, w których po prostu żyje się znakomicie. Doskonałe położenie, mnogość inwestycji, spore możliwości rozwoju zawodowego. Do tego należy dodać fakt, że miasto oferuje liczne atrakcje, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wraz z rozwojem rynku pracy, ciekawą ofertą edukacyjną, kulturalną i rozrywkową, deweloperzy przygotowują coraz to nowsze inwestycje, zlokalizowane w całym mieście. Wśród wielu propozycji deweloperskich, na uwagę zasługuje ta przygotowana przez Dachbud. Firma od ponad 30 lat realizuje inwestycje budowlane, które cechują się doskonałą jakością wykonania. Co w chwili obecnej, ciekawego znajduje się w przygotowywanych inwestycjach mieszkaniowych we Wrocławiu, przez dewelopera Dachbud?

Japońska

Inwestycja przy ulicy Japońskiej to 59 mieszkań, których powierzchnia waha się od 31 do 69 metrów kwadratowych. Jest to jeden budynek, posiadający 4 kondygnacje. Każde z mieszkań dodatkowo posiada
balkon, loggie, taras lub ogródek. Ogromnym atutem inwestycji przy Japońskiej jest realizacja aż 47 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Dodatkowo przygotowanych zostało 16 miejsc na parkingu
naziemnym. Mieszkania s w pełni funkcjonalne, pozwalająca na różnorodność aranżacyjną przez przyszłych lokatorów.

Lokalizacja inwestycji w pobliżu Parku Brochowskiego oraz licznych terenów zielonych sprawia, że to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie jednocześnie bliskość atrakcji wielkiego miasta, jak i wypoczynek w ciszy i spokoju. W pobliżu mieszkańcy mają dostęp do licznych sklepów, punktów usługowych, a także placówek medycznych, szkół czy przedszkola. Mieszkańcy mogą korzystać z doskonale zorganizowanej komunikacji miejskiej, która komfortowo dowiezie ich w najróżniejsze miejsca we Wrocławiu.

Wyszyńskiego

Kolejna inwestycja firmy Dachbud, to budynek przy ulicy Wyszyńskiego. Ulokowanie inwestycji w centrum miasta, czyni ją niezwykle atrakcyjną. Sąsiedztwo budynku przy Wyszyńskiego to niezwykle urokliwe kamienice, a także liczne zabytki. Deweloper przygotował apartamenty o różnicowanej ilości pokoi, których powierzchnia waha się w przedziale 50 – 134 m2.

Ściśle centrum miasta, jest gwarancją, że mieszkańcy znajdą wszystko, co potrzebne do życia w najbliższej okolicy. To nie tylko liczne sklepy, punkty usługowe, ale również dostęp do terenów zielonych, parków. Całość inwestycji dopełnia sąsiedztwo licznych przystanków komunikacji miejskiej, która pozwoli dotrzeć w każdy zakątek Wrocławia.

Kiełczowska

Kiełczowska to doskonałe miejsce dla każdego, kto nie tylko żyje szybkim rytmem wielkiego miasta. To także możliwość zaczerpnięcia oddechu, relaksu z dala od chaosu i wszechobecnego hałasu. Inwestycja przy Kiełczowskiej zlokalizowana jest we wrocławskiej dzielnicy Psie Pole, co gwarantuje bliskość terenów rekreacyjnych, zielonych, a równocześnie zapewnia doskonały dojazd do innych części miasta (liczne drogowe arterie oraz dobrze zorganizowana komunikacja miejska).

Całość inwestycji Dachbud przy Kiełczowskiej zamyka się w 70 lokalach mieszkalnych. Do wyboru są mieszkania posiadające od 1 do 4 pokoi. Wszystkie nowe mieszkania są zaprojektowane w sposób funkcjonalny, można je zaaranżować na wiele sposobów.

Każdy z mieszkańców będzie zadowolony z sąsiedztwa takich miejsc jak Las Wojnowski, Zakrzowski, Sołtysowicki czy Strachociński. Na uwagę zasługuje również niezwykle bogata infrastruktura, zapewniają lokatorom dostęp do wszystkich niezbędnych usług.

Kminkowa

Przy ulicy Kminkowej zlokalizowana została kameralna inwestycja, która składa z 11 budynków, mających po 2 piętra oraz jednego budynku z 3 piętrami. W budynkach można znaleźć mieszkania posiadające po 2, 3 lub 4 pokoje. Dzięki temu oferta jest skierowana do każdego, kto poszukuje nowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Wrocławia, Psie Pole. Dla mieszkańców posiadających samochody przygotowano garaże podziemne. Godne uwagi jest sąsiedztwo inwestycji Kminkowa. Mianowicie
mieszkańcy będą się czuli tutaj wspaniale, mogąc korzystać z licznych terenów zielonych. To znakomite miejsce na to, aby po pracy w pełni się zrelaksować i zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta.

Dzielnica Psie Pole jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia. Zarówno przemieszczanie się po mieście samochodem, jak i komunikacją miejską jest niezwykle komfortowe. W sąsiedztwie inwestycji przy Kminkowej znajdują się obiekty takie jak przychodnia, przedszkole, sklepy, a także placówki handlowe.

Smardzewska

Na południu Wrocławia, przy ulicy Smardzewskiej, realizowana jest najnowsza inwestycja firmy Dachbud. Całość to 287 mieszkań, przygotowywanych w czterech budynkach, mających 3 kondygnacje.
Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 30 metrów kwadratowych. Największe mają powierzchnie 80 m2. Atutem inwestycji przy Smardzewskiej jest niezwykle nowoczesna architektura, która doskonale
łączy się z otoczeniem, czyli terenami zielonymi Wojszyc. Na terenie osiedla przewidziano nowoczesny i w pełni bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Sąsiedztwo inwestycji to liczne punkty handlowe, usługowe. Nie brakuje tutaj również obiektów edukacyjnych czy placówek medycznych. Dojazd z inwestycji przy Smardzewskiej do centrum czy innych dzielnic Wrocławia jest komfortowy. Znakomita siatka połączeń drogowych oraz komunikacja
miejska to kolejny atut, przemawiający za zakupem mieszkania właśnie tutaj.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment