Wieszaki na kółkach – uniwersalny mebel

Każdy marzy o tym, by mieć przestronne i funkcjonalne mieszkanie. Jednak nie każdy może zapewnić sobie tak dużą przestrzeń, by dysponować prawdziwą garderobą albo ustawić na stałe dużą szafę na wszystkie ubrania. Niektórzy więc wykorzystują lekkie i niezwykle praktyczne wieszaki na kółkach. To rozwiązanie idealne nie tylko do domu, ale także biura, studia fotograficznego, garderoby teatralnej czy mieszkania studenckiego.

Praktyczne zastosowanie wieszaków na kółkach

Wieszak podłogowy na ubrania to nowoczesny mebel, który jest praktyczny, wygodny i co ważne – mobilny za sprawą lekkich, obracających się kółek plastikowych. Kółka chronią podłogę przed zarysowaniem i mogą przesuwać się także po dywanie. Niektóre modele wieszaków na kółkach mają dwa poprzeczne drążki idealne do powieszenia klasycznych wieszaków ubraniowych. Drążki często można też regulować, więc wieszak to świetne miejsce nie tylko dla koszul i bluzek, ale także sukienek i płaszczy. Wieszak na kółkach w korytarzu staje się praktycznym miejscem do odwieszenia okrycia wierzchniego: kurtki, płaszcza, ale także kapelusza, szalików i czapek. Dzięki dodatkowej półce pomieści też buty albo pudełka na ubrania.

Wieszaki na kółkach sprawdzają się także w sypialni i pokoju, w którym nie ma miejsca na szafę. Można na nim powiesić najczęściej używane ubrania, które regularnie noszone i prane nie pokryją się kurzem. Uniwersalność wieszaków na kółkach sprawia, że świetnie komponują się z meblami klasycznymi i nowoczesnymi.

Wieszaki na kółkach nie tylko do domu

Oferowane przez sklep internetowy wieszaki na kółkach https://www.edinos.pl/wieszaki-na-kolkach są kupowane nie tylko przez osoby urządzające własne mieszkanie, ale także studentów i turystów, którzy potrzebują mobilnego miejsca na wieszanie ubrań. Z wieszaków korzystają też osoby, które pracują w zawodach wymagających posiadania różnorodnej garderoby i dodatków. To także mebel mobilny świetny do restauracji, baru, kawiarni, poczekalni i biura.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment