Remont łazienki. Jak nie przepłacić?

Remont łazienki nie musi być drogi, a wybierając tańsze akcesoria łazienkowe, nie musisz godzić się na niską jakość, co potwierdzają kabiny prysznicowe firmy Duschy. Podpowiadamy, jak kupić wyposażenie łazienek bez wydrenowania portfela.

  1. Akcesoria i kabiny prysznicowe firmy Duschy
  2. Wyposażenie łazienek – prysznic czy wanna?
  3. Akcesoria łazienkowe – komu powierzyć montaż?

Łazienka to, obok kuchni, jedno z tych pomieszczeń, które wymagają szczególnej ochrony. Ze względu na wszechobecną wilgoć i dość wysoką temperaturę, konieczne są też częstsze niż w sypialni czy salonie remonty. Z przeprowadzeniem prac często jednak zwlekamy, obawiając się dużych kosztów. Tymczasem zakup nowego wyposażenia i jego instalacja wcale nie muszą być wydatkiem tak dużym, jak powszechnie sądzimy. Co więcej, nie musimy też decydować się na sprzęty niskiej jakości.

Akcesoria i kabiny prysznicowe firmy Duschy

Najlepszym przykładem na potwierdzenie tych słów jest oferta marki Duschy. Jej produkty stanowią kompromis między wysoką jakością i niebanalnymi projektami, a przystępnymi cenami. Miłośników oryginalnego wystroju łazienek na pewno ucieszy fakt, że designerzy skandynawskiej firmy nie sięgają po opatrzone wzory, proponując ciekawe i niespotykane rozwiązania. Uwagę zwraca też kolorystyka tych produktów – oprócz wszechobecnej w łazience bieli oraz jednoznacznie kojarzonych z tym pomieszczeniem błękitów, Duschy proponuje nam także żywe barwy takie jak czerwień czy zieleń. Akcesoria firmy znajdziesz na https://www.wyposazamylazienki.pl/.

Wyposażenie łazienek – prysznic czy wanna?

By remont łazienki nie okazał się katastrofą dla domowego budżetu, należy wcześniej starannie zaplanować wszystkie związane z nim wydatki. Wybór między kabiną a wanną powinien być uzależniony przede wszystkim od wielkości pomieszczenia. Jeśli dysponujemy metrażem na tyle dużym, by zamontować wannę, wybierz ją. Dołączając do niej specjalny parawan lub zasłonę, możesz w niej wziąć zarówno szybki prysznic, jak i długą, odprężającą kąpiel.

Akcesoria łazienkowe – komu powierzyć montaż?

Planowanie remontu łazienki warto rozpocząć od wyboru ekipy, która go wykona. Poszukiwania rozpocznij od sprawdzenia cenników jak największej liczby firm działających w twojej okolicy. Zwróć uwagę nie tylko na koszty jej usług, ale też jakość wykończenia pomieszczenia – w tym celu znajdź w internecie komentarze poprzednich klientów lub poproś o opinię znajomych, którzy wcześniej z nią współpracowali. To naprawdę ważne, bo wydatki związane z robocizną stanowią zwykle połowę budżetu, który musisz przeznaczyć na wykonanie prac.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment