Producent palet drewnianych z prawdziwego zdarzenia

Producent palet drewnianych z prawdziwego zdarzenia

Każdy, kto zajmuje się transportem różnego rodzaju towarów na nieco szerszą skalę, wie jak ważną rolę w tej usłudze spełniają palety drewniane. Do produkcji palet drewnianych trzeba używać odpowiednich komponentów, dzięki którym palety EURO mogą spełniać ściśle określone normy. Palety produkowane zgodnie z przepisami, zapewniają transportowanym produktom odpowiednie bezpieczeństwo i mogą być np. wykorzystane powtórnie. Produkcja palet EURO wymaga więc odpowiedniego zaplecza technicznego oraz drewna, na którego bazie można się oprzeć, np. w przypadku palet jednorazowych, itp. Drewniane palety bez trudu znajdziemy w Internecie – wystarczy się tylko za nimi dobrze rozejrzeć.

producent palet drewnianych

Solidny producent palet drewnianych – warto z nimi współpracować

Produkcja palet EPAL podlega więc ściśle określonym normom w całej Unii Europejskiej. Dzięki temu mamy pewność, że w nasze ręce trafia w pełni sprawna paleta, dzięki której będziemy mogli swobodnie przetransportować nasz produkt, np. na drugi koniec Europy. Podobnym normom podlegają także inne palety przemysłowe, np. palety plastikowe. Jeśli więc w polu naszych potrzeb znajdują się drewniane palety typu EURO to z pewnością solidny producent palet drewnianych, jakim jest firma JCG, dostarczy nam wszystko to, czego potrzebujemy. Profesjonalny producent palet ma w swoim portfolio zarówno palety jednorazowe, jak i inne typy palet, które są niezastąpione w transporcie samochodowym, morskim, kolejowym, itp. W ciągłej sprzedaży posiadają oni np. palety EUR/EPAL, EPAL/EPAL, czy też elementy do ich produkcji, a także palety po regeneracji i in. Z pewnością warto zapamiętać ten adres, zwłaszcza jeśli korzystanie z dobrej jakości palet drewnianych jest dla nas podstawową częścią naszego biznesu sprzedażowego.

Odpowiedzialne podejście do produkcji palet – palety drewniane na miarę Twoich potrzeb

Każda paleta powstaje w wyniku połączenia drewna litego z odpowiednio dobranymi komponentami z drewna rozdrobnionego. Do zbijania palet spełniających normy UE trzeba także używać konkretnej liczby dobrych jakościowo gwoździ. To gwarantuje odpowiednią nośność oraz wytrzymałość palet i pozwala układać je w różnych, dopuszczalnych konfiguracjach. Nabywając np. palety EPAL czy też innego typu palety u tego producenta, mamy gwarancję, że zostały one wykonane z odpowiednich materiałów, w zgodzie z obowiązującymi standardami. Jesteśmy producentem palet, z którym współpraca z pewnością się opłaci i sprawi, że Wasz towar nawet ten o nietypowych wymiarach, dotrze wszędzie tam, gdzie będzie taka konieczność.

Leave a Comment