Marzysz o własnym domu? Skorzystaj z gotowych projektów od Extradom!

Chcesz spełnić swoje marzenie o własnym domu? Pracowałeś i odkładałeś wiele lat na to, aby pozwolić sobie na kupno działki i zebranie funduszy na postawienie swojego domu? Jeśli jesteś na etapie wyboru firmy zajmującej się projektowaniem domów jednorodzinnych – wówczas warto skorzystać z propozycji Extradom oraz ich doświadczenia. Dlaczego warto? Co zyskasz w ramach tej współpracy? Poniżej prezentujemy krok po kroku czego możesz się spodziewać. 

 1. Extradom to lider w branży projektowania domów
 2. Zróżnicowana oferta projektów domów
 3. Na co możesz liczyć w ramach współpracy z Extradom?
 4. Zbuduj dom na swoich zasadach

Extradom to lider w branży projektowania domów

Przeszło dwadzieścia lat doświadczenia na rynku to najlepsza wizytówka. Zaufanie od klientów, rekomendacje i pozytywne opinie po ukończeniu prac świadczą o profesjonalizmie Extradom https://www.extradom.pl/. Dostępne propozycje są dostosowane do osób z różną zasobnością portfela – misją firmy jest bowiem dostarczenie projektów domów, które będą funkcjonalne i w zasięgu każdego. Tworzone kolekcje w pełni odzwierciedlają najnowsze trendy, dzięki czemu cechują się modernistycznym akcentem. 

Zróżnicowana oferta projektów domów

Największe zapotrzebowanie dotyczy projektów domów jednorodzinnych https://www.extradom.pl/projekty-domow-jednorodzinnych o różnych powierzchniach:

 • małych do 100 m2,
 • średnich od 100 do 150 m2,
 • dużych od 150 do 200 m2,
 • i jeszcze większych, powyżej 200 m2.

 Jeśli zatem marzy Ci się dom z ogródkiem, ogromnymi oknami oraz ogrodem zimowym – nic trudnego, w Extradom wszelkie Twoje wizje mają szansę na urzeczywistnienie. Projektanci wykonujący swoje zadanie mają poczucie misji, które pozwala im na spełnienie nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb klientów.

Na co możesz liczyć w ramach współpracy z Extradom?

Razem z projektem domu zostaniesz także wyposażony w:

 • projekty architektury ogrodowej – abyś mógł w pełni cieszyć się z dostępnej przestrzeni. Znajdziesz tam m.in. gotowe do wykorzystania projekty wiaty garażowej oraz grillowej czy pomieszczenia gospodarczego. Nie zabrakło tam również projektu ogrodzenia czy oczka wodnego lub mini placu zabaw.
 • poradnik pełen praktycznych porad, które stanowią kompendium wiedzy o urządzeniu ogrodu – dzięki wskazówkom w nim zawartym nawet laik z zakresu ogrodnictwa będzie w stanie oczarować bliskich aranżacją przydomowego ogródka. Porady dotyczące pielęgnacji roślin to dodatkowa zaleta tego wydania.
 • tablicę informacyjną – gotową do umieszczenia na placu budowy. Dostarczana tablica jest obowiązkowa do postawienia na budowie. Wszelkie jej parametry, takie jak wielkość, rozmiar i treść napisów są regulowane Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002 r. 
 • dziennik budowy do raportowania postępów prac,
 • teczkę na dokumenty budowlane, których będzie przybywać wraz z postępem prac,
 • poradnik budowlany.

Zbuduj dom na swoich zasadach

Podsumowując – Extradom przychodzi do Ciebie z gotową propozycją projektów domów o różnej powierzchni. Przystępne ceny, rozbudowany pakiet benefitów to wartości, które wyróżniają tę firmę. Decydując się na taką współpracę masz gwarancję, że nie tylko otrzymujesz przygotowany i sprawdzony przez specjalistów oraz innych klientów projekt, ale także świetną atmosferę współpracy, płynny kontakt i doradztwo na każdym etapie projektu. Budowa domu to inwestycja nie tylko kosztowna i czasochłonna, ale generująca także wiele niewiadomych – ekipa Extradom doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment