Gniazdka Berker – Niezawodny osprzęt elektryczny

Gniazdka Berker - Niezawodny osprzęt elektryczny

Firma Berker za swoją dewizę przyjęła to, by uczynić życie ludzi prostszym, bardziej wygodnym i jeszcze piękniejszym. Dążąc do tego, w tworzeniu swojego osprzętu elektronicznego, marka postawiła na innowacyjność. Zarówno w zakresie wzornictwa, jak i zastosowanych rozwiązań. Połączyła to z utrzymaniem najwyższej światowej jakości swoich produktów, co potwierdzają liczne wyróżnienia krajowe i zagraniczne. Wśród cech charakterystycznych produktów Berker, można wymienić: różnorodność wzorów, kształtów i kolorów, ponadczasowy design oraz ultranowoczesne wzornictwo. Firma ta, będąca liderem rynku markowych instalacji elektrycznych, potrafi bez problemu łączyć w jedną stylową całość materiały takie jak: szkło, aluminium, chrom, czy nawet beton architektoniczny i skórę. Osprzęt elektryczny Berker w swojej szerokiej ofercie sprawdzi się nawet jako rozwiązania systemowe dla inteligentnych budynków.

Aranżacja domu i mieszkania z osprzętem elektronicznym Berker

Planując wykończenie i wyposażanie swojego mieszkania, każdy stara się, by wnętrza były jak najbardziej funkcjonalne, a zarazem wyglądały elegancko. Aby tak się stało, należy zadbać o wszystkie detale. Należy do nich na pewno osprzęt elektryczny, to znaczy gniazdka i wszelkiego rodzaju wyłączniki. Te niewielkie elementy powinny stać się integralną częścią każdego pomieszczenia, tworząc jednolity styl w całym domu. Produktami, które sprawią, że osprzęt elektryczny jest stylowy i jednocześnie praktyczny w użytkowaniu, będą na pewno nowoczesne rozwiązania klasy premium, które znaleźć można w ofercie firmy Berker. Jest to niemiecka marka z ponadstuletnią tradycją, która przygotowuje dla klientów wysokiej jakości wyłączniki i gniazdka Berker klasy premium. Doświadczenie na rynku i profesjonalizm sprawiają, że wszystkie proponowane przez firmę produkty są niezawodne i naprawdę wysokiej jakości, z innowacyjnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Każdy element osprzętu elektrycznego wytwarzany jest starannie, z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystywane są m.in. metal, szkło i drewno, co sprawia, że gniazdka i wyłączniki Berker można dobrać niemal perfekcyjnie do zaplanowanej wcześniej aranżacji domu. Przykładowo gniazdka w serii Berker Q.3. są wykonane z tworzywa przypominającego w dotyku aksamit, co daje naprawdę elegancki efekt. Do tego wybrać można dowolne ramki oraz jeden z trzech kolorów mechanizmu.

Czym się charakteryzują gniazdka i wyłączniki marki Berker?

Są to przede wszystkim produkty bardzo nowoczesne, odznaczające się oryginalnym wyglądem. Niektóre modele niemal nie przypominają tradycyjnego osprzętu elektrycznego. Sprawia to, że wybrane elementy stają się niejednokrotnie ważną częścią aranżacji nowoczesnych wnętrz. Oczywiście znaleźć można także produkty, które idealnie wpiszą się a klasyczne aranżacje domowych pomieszczeń. Decydując się na wybór rozwiązań od firmy Berker, otrzyma się taki efekt, który będzie naprawdę interesujący wizualnie. Będzie on na pewno różnił się od tego stworzonego z osprzętem dostępnym w każdym sklepie budowlanym. Do tego wysoka jakość produktów sprawi, że będą one służyć przez lata. Osprzęt jest też bardzo trwały, ponieważ produkuje się go z materiałów odpornych na zniszczenia i zadrapania.

Zalety osprzętu elektrycznego Berker

Do tych głównych zaliczyć można to, że firmę Berker i jej produkty wyróżnia:

a) Nowoczesny design. Produkty klasy premium cechuje oryginalność oraz mnogość dostępnych form i kształtów. Do wyboru są elementy proste w swej stylistyce, funkcjonalne i pasujące np. do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim. Inni znaleźć mogą dla siebie o wiele bardziej nietypowe serie, zapewniające niezwykłe efekty wizualne.

b) Wybór z wielu wzorów i kolorów. Marka nie stawia na masową produkcję plastikowych gniazdek w kolorach białym, czarnym czy brązowym, które można znaleźć w każdym sklepie budowlanym. Firma Berker stara się tworzyć produkty, które będą dodawać wnętrzom charakteru oraz elegancji. Dzięki temu do wyboru jest osprzęt w ciekawych kolorach i wzorach, produkowany z różnych materiałów. Mogą być to np. wspomniane już: aksamit, szkło, stal szlachetna, aluminium czy beton. Są one łączone ze sobą w typowe, ale i mniej typowe formy.

c) Innowacyjny system one.platform, pozwalający na to, by mechanizm gniazd i łączników był montowany tylko raz. Instalacja przez montera odbyć się musi we właściwej fazie remontu/budowy. Nie trzeba jednak wtedy zakładać od razu ramek i elementów centralnych osprzętu. Zrobić to można później, w dowolnym momencie, dzięki czemu żadne elementy nie będą narażone na zabrudzenie w trakcie prac wykończeniowych. Przy instalacji mechanizmu nie trzeba też myśleć jeszcze o konkretnych modelach gniazdek. Do całości aranżacji można je dopasować dopiero na koniec remontu.

d) Swobodna wymiana gniazdek. Instalacja one.platform sprawia też, że cały osprzęt można zmienić w dowolnym momencie. Mechanizm jest bowiem zamontowany na stałe, a elementy wystające można wymieniać do woli.

Osprzęt elektryczny Berker

Dzięki marce Berker w swoim domu (ale też np. w miejscach użyteczności publicznej), można uzyskać eleganckie wykończenie, także w przypadku osprzętu elektrycznego, który wiele osób pomija, psując tym samym aranżację zaplanowanych dokładnie wnętrz. Ramki, wyłączniki, gniazdka czy kontakty Berker, wykonane z porcelany, szkła albo np. aluminium, będą ciekawym wyborem i znakomitym uzupełnieniem stylowego wnętrza. Równie oryginalna będzie kolorystyka produktów, zaczynając na czerni, a kończąc na czerwieni i złocie. Przy tym wszystkim nie można zapomnieć, że będzie to osprzęt niezwykle funkcjonalny, a wysoka jakość jego wykonania będzie gwarancją bezpiecznego użytkowania.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment