Gniazdko na pilota: inteligentne urządzenie, które potrafi o wiele więcej niż myślisz

Szeroki zakres zastosowań oraz możliwości, jakie otwierają przed nami smart urządzenia, sprawiają, że coraz więcej z nas decyduje się na zautomatyzowanie swojej domowej przestrzeni. Nic też dziwnego – inteligentny dom to dom na miarę XXI wieku, w którym produkty wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Jednym z urządzeń, które powinno znaleźć się w takiej smart przestrzeni, jest bez wątpienia inteligentne gniazdko na pilota. Ten przemyślany i doskonale zaprojektowany produkt jest nie tylko niebywale praktyczny, lecz także na tyle łatwy w obsłudze, że z zarządzaniem nim poradzi sobie każdy.

Okryj, jak wiele potrafi inteligentne gniazdko na pilota

Inteligentne gniazdko na pilota to smart urządzenie, które z łatwością podniesie komfort i bezpieczeństwo w naszej domowej przestrzeni. Choć jeszcze kilka lat temu tego rodzaju produkty były całkowitą nowością na rynku, dziś każdy, kto zdecyduje się na ich zamontowanie w domu, nie będzie już wyobrażał sobie bez nich codziennego funkcjonowania. Funkcjonalność, wygoda i oszczędność to tylko jedne z zalet tego małego urządzenia. Wystarczy umieścić je w dowolnym pomieszczeniu, aby przekonać się, jak wiele potrafi.

Jaki model gniazdka na pilota wybrać? Który z produktów dostępnych na rynku wyróżnia się funkcjonalnością i szerokim zakresem możliwości? O to zapytaliśmy twórców Fibaro, którzy w nasze ręce oddali inteligentne gniazdko na pilota będące czymś więcej niż tylko produktem do sterowania oświetleniem.

Wall plug Fibaro: inteligencja i innowacyjność w jednym

Wall plug Fibaro jest wielofunkcyjnym urządzeniem służącym nie tylko do zdalnego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych, lecz także do monitorowania zużycia energii i pomiaru mocy. To inteligentne gniazdko na pilota zda egzamin zarówno podczas codziennych czynności, jak i nietypowych sytuacji – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy sterować urządzeniami elektrycznymi. Tym, co odróżnia go od innych urządzeń dostępnych na rynku, są zarówno jego wszechstronność i szerokie możliwości, jak i niewielkie rozmiary oraz dopracowane w każdym calu wykonanie. Precyzja wykończenia, najwyższa jakość podzespołów oraz wysmakowany design sprawiają, że całość gniazda na pilota Fibaro zachwyca nie tylko niezawodnością, lecz także pięknem. Dodatkowo, dzięki małym gabarytom i nowoczesnemu wykonaniu, Wall plug Fibaro znakomicie wkomponuje się w przestrzeń naszego domu i będzie stanowić jego subtelne uzupełnienie.

Poznaj moc oszczędzania dzięki inteligentnemu gniazdku na pilota 

Wall plug Fibaro to inteligentne urządzenie o wszechstronnych możliwościach, które umożliwi nam jednak coś więcej niż tylko zdalne sterowanie urządzeniami elektronicznymi. Gniazdko na pilota to także stały dostęp do licznika energii i pomiaru mocy – wystarczy zautomatyzować nasz dom, aby przekonać się, co oznacza realne oszczędzanie. Dzięki funkcji monitorowania zużycia energii bez trudu namierzymy najbardziej energooszczędne sprzęty w domu oraz sprawdzimy zużycie prądu dla poszczególnych pomieszczeń i w wybranych przedziałach czasowych. Z inteligentnym gniazdkiem na pilota Fibaro możemy zapomnieć o marnowaniu energii i generowaniu niepotrzebnych kosztów – dzięki możliwości automatycznego odłączania urządzeń Wall plug zadba o to, aby po skończonej pracy odłączyć sprzęt od zasilania. 

Wybierz gniazdko na pilota odpowiednie dla swoich potrzeb

Aby wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom, Fibaro stworzył aż dwie linie inteligentnego gniazdka na pilota: dla systemu Fibaro i osobną dla Apple HomeKit. To jednak nie wszystko – twórcy marki zadbali o to, aby produkty współpracujące z Apple HomeKit były wyposażone we wszystkie funkcje, które posiadają standardowe gniazdka na pilota Fibaro. To znakomita wiadomość dla tych z nas, którzy korzystają już z rozwiązań dedykowanych Apple HomeKit i nie chcieliby z nich rezygnować. Jeśli posiadamy w swoim domu inne smart urządzenia od Fibaro lub korzystamy z systemu opartego na Z-Wave, wystarczy, że wybierzemy urządzenie zaprojektowane pod tę technologię. Jeśli natomiast korzystamy z urządzeń Apple HomeKit i zależy nam na wersji dopasowanej do tego systemu, wybierzmy wersję dedykowaną Apple HomeKit.

Chciałbyś zamontować inteligentne gniazdko na pilota w swoim domu? Zajrzyj na stronę producenta Fibaro i dowiedz się więcej o zaletach tego innowacyjnego urządzenia!

Możesz także przeczytać

One Thought to “Gniazdko na pilota: inteligentne urządzenie, które potrafi o wiele więcej niż myślisz”

  1. Olek

    Niektóre typy takich gniazdek da się sterować przez IFTTT na androida

Leave a Comment