Udekoruj swoje okna z firaneo.pl

Różne możliwości aranżacji okien pozwalają na częstą i łatwą zmianę dekoracji okna oraz dopasowywanie jej do stylu wnętrza. Jak udekorować modnie i funkcjonalnie okno korzystając z oferty sklepu internetowego firaneo.pl ?

Tradycyjne sklepy z firanami w swojej ofercie posiadają kilkadziesiąt wzorów firan. Sklepy internetowe nie posiadając potrzeby przestrzeni ekspozycyjnej,  mogą mieć znacznie bogatszą ofertę wzorów i rodzajów firan oraz zasłon. W efekcie, w sklepie internetowym specjalizującym się w dekoracji okien, takim jak firaneo.pl znaleźć można naprawdę każdy rodzaj firany.

Asortyment firan w sklepie internetowym – firany z metrażu i gotowe

Decydując się na zakup firan w sklepie internetowym pierwszą decyzją, którą trzeba podjąć to kwestia tego, czy wybieramy firanę gotową, którą od razu można zawiesić w oknie, czy też firanę z metrażu – która wymaga przygotowania krawieckiego (obszycia, wszycia taśmy marszczącej bądź przelotek).

Firany gotowe są dobrym wyborem dla osób, którym zależy na szybkim zakupie i dostawie. Brak konieczności modyfikacji firany sprawia, że jest dostępna niemalże od ręki. Kupując firankę gotową, ma się też pewność, że będzie wyglądać dokładnie tak, jak na zdjęciu.

Firany w metrażu są z reguły nieco tańsze, ale wymagają dodatkowych prac. Obszycie można zrobić samemu, można je zlecić zewnętrznej krawcowej, a w firaneo.pl również poprosić o wszycie taśmy czy obszycie firany sklep. Wtedy zamawiając firanę na metry, nadal otrzymuje się gotową firanę, przygotowaną na zamówienie.

Zamawiając firany szyte na wymiar, można dowolnie dopasować dekorację okna do wymiarów okna. Pozwala to nie tylko na dekorację okien nietypowych, ale przede wszystkim na zabawę formą i stylem firan. Krawcowa firaneo.pl potrafi „wyczarować” dowolny projekt i zawsze mamy pewność, że firana będzie uszyta profesjonalnie i dokładnie.

Firany do salonu, sypialni, kuchni

Każde pomieszczenie cechuje się indywidualnymi potrzebami. W sypialni wieszamy zasłony zaciemniające, do pokoju dziecięcego kupujemy kolorowe i zabawne firany, w kuchni lubimy firany krótkie lub zazdrostki. Sklep firaneo.pl podzielony jest na kategorie zależne od rodzaju pomieszczenia, do jakiego poszukujemy firany i zasłony. Główne kategorie to firany do salonu, firany do kuchni i firany dla dzieci, ale znajdziemy również kategorię firan na okna balkonowe czy innych typów firan (panele i firany makarony).

Każdy z głównych rodzajów firan posiada bardzo szeroki asortyment zarówno w zakresie firan gotowych, jak i firan z metrażu. W ofercie sklepu są zarówno modne firany woalowe, bardzo szeroki wybór firan żakardowych oraz firany z innych rodzajów materiałów – np. markizety, batystu i innych tekstyliów.

Dużą i obszerną kategorię stanowią też zasłony, dostępne w wielu kolorach i wzorach. Warto zwrócić uwagę na możliwość dopasowania wzoru zasłon do wzoru firan – taki komplet z takim samym motywem wygląda bardzo elegancko i stanowi całościową, pełną dekorację okna.

Ciekawe wzory firanek i zasłon znajdziesz np w sklepie https://firaneo.pl/firany-do-salonu gdzie możesz wybierać z ponad 1000 wzorów.

Inne tekstylia do wystroju wnętrz

Poza firanami i zasłonami wpływ na wystrój wnętrza mają też inne tekstylia, którymi można udekorować przestrzeń – obrusy, poduszki, kapy, a nawet ręczniki w łazience czy kuchni lub pościel w sypialni. Firaneo.pl pozwala na łączenie tekstyliów w pomieszczeniu w jeden komplet. Do zasłonek w kuchni można zatem dobrać obrus z tym samym motywem, a do zasłon w sypialni dokupić materiał,  z którego można uszyć (bądź zlecić uszycie) poszewek na poduszki.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment