Moduł sanitarny na Twoje potrzeby

Obecnie kontenery WC są bardzo poszukiwane w wielu obszarach. Ta praktyczna i higieniczna opcja jest stosowana na obszarach podmiejskich, placach budowy, imprezach publicznych, plażach itp.

Moduły sanitarne od Modulex to ultranowoczesne konstrukcje, wielokrotnie przewyższające produkty konkurencji. Autonomiczne kontenery WC tej firmy są nowym osiągnięciem w rozwoju kontenerów. Nie wymagają specjalnego fundamentu i są łatwe w transporcie z miejsca na miejsce, a montaż trwa od kilku godzin. Takie konstrukcje mogą jednocześnie obsługiwać 12 osób, dodatkowo posiadają pomieszczenie dla osób niepełnosprawnych — z pochylnią, windą i innym wyposażeniem.

Czy pojemnik jest gorszy od klasycznej toalety publicznej?

Kontenery WC produkowane przez Modulex mają wszystkie funkcje konwencjonalnej toalety publicznej, a pod wieloma względami ją przewyższają.

Jak produkowane są te toalety modułowe?

Pracownicy czołowej firmy Modulex wykonują budynki modułowe w oparciu o unikalny, ugruntowany schemat produkcyjny. W fabryce wykonywana jest rama, instalowane jest wewnętrzne i zewnętrzne wykończenie oraz niezbędna komunikacja, a następnie kontenery WC transportują na miejsce instalacji.

Zalety pojemników firmy Modulex

Bardzo szybka instalacja. Specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy wykonują montaż w ciągu dwóch godzin. Ze względu na charakterystykę technologii i dostępność instrukcji, w razie potrzeby nawet osoby niebędące specjalistami mogą instalować takie konstrukcje;

Wysoka jakość. Firma zajmuje się produkcją prefabrykowanych budynków od 2006 roku. W tym czasie zrealizowano setki projektów. Mnóstwo zadowolonych klientów oraz certyfikat ISO 9001 to doskonały argument, aby zaufać firmie Modulex;

Niezawodność. O wytrzymałości kontenerów WC wymownie świadczy 20-letnia gwarancja;

Wygoda. Moduły toaletowe z blokiem sanitarnym i kabiną prysznicową nie ustępują budynkom stacjonarnym. Toalety modułowe wyposażone są w nowoczesny sprzęt, w tym w automatyczny system dezynfekcji pomieszczeń.

Przystępne ceny i wygodna dostawa

Ceny kontenerów toaletowych od Modulex są znacznie niższe niż u konkurencji, częściowo ze względu na fakt, że fabryka firmy znajduje się na Ukrainie. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 350 euro i zależy od liczby modułów, wyposażenia i innych czynników.

Firma Modulex dostarcza swoje towary do Poznania, Warszawy, Łodzi, Gdańska, Lublina, Wrocławia oraz innych miast w Polsce własnym transportem. Konstrukcja kontenerów WC pozwala na transport do ośmiu jednostek w jednej ciężarówce. Nie są wymagane żadne dodatkowe zezwolenia. Klient nie musi podejmować dodatkowych starań i tracić czasu — o wszystko zadbają pracownicy Modulex.

Odwiedź stronę internetową Modulex i sprawdź najlepszy katalog kontenerów sanitarnych!

Możesz także przeczytać

Leave a Comment