Modne i nowoczesne dywany do salonu? Te trendy musisz znać!

Modne i nowoczesne dywany do salonu? Te trendy musisz znać!

Szukasz dywanu do nowocześnie zaaranżowanego salonu i nie wiesz, na jaki model postawić, by kupić produkt modny i przyjemny w dotyku? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Za chwilę przekażemy Ci garść gorących i modnych inspiracji, które można uznać za dywanowe trendy! Sprawdź koniecznie, przed zakupami, by cieszyć się z dobrej jakości dywanu.

Nowoczesne dywany, śmielej już być nie może!

Nowoczesna aranżacja dowolnego wnętrza w domu stroni od nudy, a w uzyskiwanych projektach zakłada wykorzystanie takich, przede wszystkim oryginalnych faktur, które oprócz niebywałej dekoracyjności będą też odzwierciedleniem indywidualnych upodobań klienta. I tak, jak we wnętrzu nowoczesnym zakłada się coraz częstsze i obfitsze wykorzystanie świetnie prezentujących się i co ważne naturalnych okładzin z drewna w formie lameli lub paneli ściennych oraz betonu architektonicznego, tak i dywan ucieleśnia się z naturalną formą i niebywałym formatem.

Już nikogo nie dziwi fakt zakupu dywanu w formie struktury drewna, czy też z lekką linią roślinną. Piękne nawiązanie do przyrody, jej delikatności oraz urody tylko upewnia w przekonaniu, że naturalność we wnętrzach sprawdza się również w zakresie doboru określonych dodatków.

Dywany do pokoju utrzymane w naturalnej odsłonie to chociażby takie wzory jak LAPISO SOFT 255 GRAY

Czy też ANNAMERO 015 BROWN [DP]

Oba produkty dają wrażenie lekkich, płynących i bliskich naturze. Szary kolor tylko podkreśla zamiłowanie do minimalizmu i utrzymania wnętrza w kolorach, które są ponadczasowe.

Dywan do pokoju na lata – jednokolorowa odpowiedź na nowoczesne trendy w aranżacji wnętrza

To prawda, że styl nowoczesny jest bardzo mocno zakotwiczony w minimalizmie i prostocie. To dlatego szare dywany stały się hitem w aranżacji, czy to wnętrza skandynawskich, czy industrialnych. W kultowych sklepach z dywanami nie brakuje jednokolorowych propozycji, które są tak niebanalnie uniwersalne, że aż zachwycają. 

Warto tu wymienić chociażby szare dywany w różnych wielkościach, jak dywan VISTELLA 06 GRAY

Czy też dywan SARA 00006A OWAL DARK GRAY

Dywan w orientalnym stylu – nowoczesne ucieleśnienie stylu skandynawskiego i boho

Lubisz przemycać do swojego wnętrza oryginalne akcenty stylu skandynawskiego i boho? A może bardzo bliski jest Ci styl orientalny, w którym szczególną uwagę przywiązuje się do dodatków? Każdy powód jest dobry, by umieścić w swoim salonie, czy też sypialni modny dywan w nienachalnej kolorystyce. 

Tutaj, bardzo dobrze sprawdzą się delikatne włochacze z wzorem z romby lub trójkąty, z frędzlami i materiały wyjątkowo miłe w dotyku. Wzory azteckie są zresztą bardzo popularnym motywem wykorzystywanym w tworzeniu najnowszych kolekcji dywanów do pokoju. Ciekawe modele znajdziesz w wielu sklepach z dywanami.

Spójrz chociażby na dywan RIVO 00.25A LIGHT BLUE

Lub wzór w innej kolorystyce RIVO 00.21A LIGHT BEIGE

Nieważne, jakiego stylu zwolennikiem jesteś. Modne dywany znajdziesz w wielu odsłonach. Szare dywany docenisz za uniwersalność i ponadczasowe wykończenie. Dywany do pokoju z oryginalnym wzorem świetnie podkreślą Twoją aranżację. Sprawdź koniecznie, jak dywan do salonu sprawdzi się w Twoim przypadku.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment