Lipowa dom na sprzedaż gdzie szukać?

Sprawdziliśmy najciekawsze oferty domów na sprzedaż w lipowej.

Przeglądnęliśmy oferty domów w Lipowej. Zajęliśmy się rynkiem nowych domów na sprzedaż. Naszą uwagę przykuł inwestor budzący swoją historią największe zaufanie firma LOCUSHOME.

Lipowa dom na sprzedaż

LIPOWA ZIMNIK, ul. Romantyczna to gotowy dom dla rodzin, które cenią sobie średnią wielkość działki i atrakcyjne widoki za oknem oraz bliskość dobrego sąsiada. Domy na osiedlu usytuowane są w kształcie litery L, co daje niebanalny efekt, a jednocześnie pozwala czuć się komfortowo w przestrzeni blisko innych osób, a jednak z zachowaniem niezbędnej na co dzień prywatności.

Dom na sprzedaż Lipowa ZIMNIK to dom parterowy, co ma znaczenie w przypadku bezpieczeństwa, kiedy mieszkają w nim osoby w starszym wieku, osoby niepełnosprawne lub rodziny z małymi dziećmi.
Do wyboru kupujący posiada metraż od 65 m2 do 93 m2 – co pozwala dopasować przestrzeń do wymagań singli lub rodzin.

W domach uwzględniono nowoczesną i wygodną do urządzenia przestrzeń z praktycznymi rozwiązaniami, które na co dzień zapewniają funkcjonalność. Dzięki temu estetyka domu jest wysoka, a domownicy mogą korzystać ze strefy dziennej i nocnej. To rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
Komfortowo zaprojektowane pokoje zaspokajają potrzeby zarówno osób mieszkających samotnie, jak i singli, powodując, że można je wykorzystać jako pokoje dziennie, sypialnie, lub np. gabinet do pracy.
Sporym atutem projektu jest uwzględniony w nim taras, stanowiący idealne miejsce do wypoczynku w okresie letni. Projekt został wdrożony w technologii murowanej, co sprawia, że w okresie wysokich temperatur w domu jest chłodno, a domownikom nie dokucza upał.

Projekt Dom LIPOWA ZIMNIK to idealne propozycja dla osób, które szukają komfortowego i nowoczesnego wnętrza, wpisanego w sielski, niemal małomiasteczkowy krajobraz.

Źródło: lipowa dom na sprzedaż

Możesz także przeczytać

Leave a Comment