Lema II – mieszkania w prestiżowej dzielnicy Krakowa

Kraków to miasto, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców nieruchomości. Długie dziedzictwo historyczne, dostęp do wydarzeń kulturalnych, atrakcje turystyczne, liczne uczelnie wyższe, ogólnoświatowe korporacje, a także rozwinięta sieć komunikacyjna – wszystko to sprawia, że stolica Małopolski wciąż nie ma sobie równych. Jeśli jesteś na etapie szukania mieszkania, to sprawdź, czym wyróżnia się inwestycja Lema II

Nowoczesne mieszkania Lema II z dużymi balkonami

W centrum Dąbia – pomiędzy ulicami Mogilską, Lema i Aleją Pokoju powstała nowoczesna inwestycja Lema II. Budynek składa się z 96 mieszkań dostępnych w różnych opcjach metrażowych. Funkcjonalne rozkłady gwarantują swobodną aranżację, a to wszystko z myślą o potrzebach przyszłych lokatorów. Co więcej, mieszkania posiadają duże balkony, z których rozpościera się widok na liczne tereny zielone. Lokalizacja zachęca do tego, aby podjąć aktywność fizyczną. To świetna opcja dla wszystkich osób, które chcą żyć aktywnie, a także mieć dostęp do najważniejszych atrakcji organizowanych w centrum miasta. Osiedle Lema II jest zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa – w niewielkiej odległości od Tauron Areny, Centrum Handlowego Plaza, Cinema City czy Parku Lotników.

Dlaczego warto zainteresować się inwestycją Lema II? 

Znalezienie odpowiedniego mieszkania to inwestycja na lata. Jak przyśpieszyć cały proces? Warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów! Wawel Service to biuro nieruchomości, które zajmuje się m.in. sprzedażą nieruchomości na terenie Krakowa. Przykładem tego jest Lema II, czyli mieszkania gotowe do odbioru. Nowoczesne lokale zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa, w niedalekiej odległości od centrum miasta czekają na Ciebie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji! Zapoznaj się z katalogiem inwestycji, sprawdź wszystkie dostępne mieszkania, a my zajmiemy się całą resztą! Proces wyboru mieszkania jeszcze nigdy nie był tak prosty, Ty wybierasz interesujący Cię układ i metraż, a my załatwiamy niezbędne formalności. Lema II to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, jak i wszystkich osób szukających nowoczesnych inwestycji, zapewniających liczne udogodnienia dla mieszkańców. 

Mieszkania Lema II są już gotowe do odbioru. Dzięki temu możesz szybko spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Do wyboru są lokale o różnym układzie i różnej liczbie pomieszczeń – od dwóch do nawet czterech pokoi. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy rodzicem kilku dzieci, u nas znajdziesz swoje wymarzone cztery kąty.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment