Kompleksowe remonty nigdy nie były tak proste

Każdy profesjonalista wie, że aby ułatwić sobie pracę musi pracować nie tylko mądrze, ale również wykorzystywać właściwe narzędzia. Niemal każde zadania budowlane wymagają cięcia betonu, w tym ścian. Dobrze jest mieć zatem systemy, które nie tylko są wydajne, ale też zawsze łatwo je przewieźć, schować i zmontować.

Kompleksowe podejście do tematu

Znając specyfikę prac budowlanych, marka Husqvarna przygotowała kompleksowy system o wyjątkowej wydajności. Dzięki połączeniu agregatu zasilającego PP 490 oraz montowanej na prowadnicy przystawki łańcuchowej do cięcia ścian WSC 40. Ten elektryczny i wysokoobrotowy system pił ściennych jest wielofunkcyjnym rozwiązaniem, pozwalającym na przeprowadzanie wielu rodzajów prac.

Każdego dnia na placu budowy może nas zaskoczyć wiele sytuacji. Mając do dyspozycji specjalistyczny, kompleksowy, ale co najważniejsze kompaktowy sprzęt, nic nie będzie przeszkodą. Husqvarna tworzy świetnie spasowane, modułowe narzędzia, dzięki czemu można je wykorzystywać do wielu zadań. Nie trzeba już mieć innego sprzętu do każdej z prac.

Produkty marki można łączyć na wiele sposobów. Dla przykładu – jeśli w trakcie prac okaże się, że niezbędne jest wykorzystanie piły tarczowej oraz pilarki łańcuchowej do narożników, wszystko to bez problemu podłączy się do jednego agregatu.

Wiele systemów do wielu zadań

Każdy profesjonalista znajdzie właściwe dla siebie narzędzia w ofercie Husqvarny. Jeśli potrzebne jest częsta zmiana z tarczowych na łańcuchowe, wystarczy sięgnąć po WSC 40, które produkty WS 482 HF i WS 440 HS przekształca wzajemnie bez problemu. Pozwala to na wydajne cięcie rogów i małych otworów bez nadcinania.

Natomiast kiedy czeka nas praca z trudnym materiałem, z pomocą przychodzi Husqvarna WS 482 HF. To największy model, który pracuje mocno i wydajnie. Bez problemu przedrze się nawet przez gruby, zbrojony beton. Idealnie nadaje się też do mniejszych prac. Jest to przecinarka sznurowa. Podobnie jak WS 440 HF – zastosowanie konstrukcji sznurowej pozwala na niemal nieograniczoną głębokość cięcia.

Kompaktowość i wygoda

Piły ścienne to spore urządzenia, jednak Husqvarna pomyślała również nad rozwiązaniem kompaktowym, pozwalającym na szybki i łatwy montaż. System WS 220 z technologią PRIME™ przeznaczony jest do mniej wymagających zadań. To narzędzie proste w użyciu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet w trakcie domowych prac. Nawet domorosły majsterkowicz poradzi sobie z obsługą urządzenia.

Ci, którzy mają domy, z pewnością docenią ten sprzęt, ponieważ bezproblemowo wykonają wszystkie prace związane przede wszystkim z porządkowaniem i naprawą terenu przylegającego do nieruchomości. Cięcie cegieł, bruku czy betonu nie będzie od teraz żadnym wyzwaniem.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment