Ceramika Paradyż bazą nowoczesnych domowych aranżacji

Każda współczesna aranżacja wymaga odpowiedniej podstawy, które jednocześnie będzie tłem i uzupełnieniem wszystkich pozostałych elementów wyposażenia. W tym celu warto wybrać najbardziej trwały i sprawdzony materiał, jak choćby płytki z kolekcji ceramiki Paradyż. Marka ta od lat dostarcza klientom wysokiej jakości produkty. Z roku na rok do rąk klientów trafiają kolejne modele, wzory i wielkości kafelków, dzięki czemu każdy może stworzyć własną wizję swoich domowych pomieszczeń.

Ceramika Paradyż – kontrasty na ścianach i podłogach

W tych nieco bardziej klasycznych aranżacjach górują stonowane kolory, delikatne, ledwo widoczne wzory i faktury. Obecnie stopniowo odchodzi się od tak zachowawczych płytek na rzecz bardziej wyróżniającej się ceramiki Paradyż (https://plytki24.pl/ceramika-paradyz/cat_1.html). Coraz częściej w wielu domach i mieszkaniach możemy zobaczyć intensywne kolory i kontrastowe połączenia nawet kilku kolekcji płytek. Oprócz doskonale znanego zestawienia biel – czerń, pojawiają się też takie niecodzienne połączenia barw, jak czerwony – czarny, szary – żółty, bordowy – złoty oraz ciemny brąz – turkus. Taka różnorodność pokazuje nie tylko rosnącą świadomość na temat materiałów wykończeniowych, ale także coraz większą dowolność i odwagę w projektowaniu i aranżowaniu wymarzonych wnętrz. Podkreśla to także przywiązanie do indywidualizmu i stopniowe odejście od doskonale znanych i utartych schematów.

Szeroka gama kolorystyczna kolekcji ceramiki Paradyż

Ceramika Paradyż to obecnie bogactwo kolorów, wzorów, faktur i rozmiarów płytek doskonale wpisujących się w nowoczesny klimat domowego pomieszczenia. Choć w stałej ofercie nie brakuje także płytek pasujących do znacznie bardziej klasycznych i stonowanych aranżacji. Te nowoczesne materiały dekoracyjne łączą w sobie niepowtarzalny design, trwałość wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu tworzona z ich użyciem aranżacja jest ponadczasowa i stabilna. Do dyspozycji zainteresowanych klientów są kafelki w wielu kolorach (czerwonym, czarnym, niebieskim, fioletowym, pomarańczowym, zielonym), a także rozmaitych odcieniach, co pozwala jeszcze lepiej dopasować do siebie poszczególne płytki. Obok gładkich, jednolitych płytek pojawiają się też produkty znacznie bardziej dekoracyjne – z motywami kwiatowymi bądź owocowymi, abstrakcyjnymi lub geometrycznymi wzorami albo inspirowane fakturą delikatnej koronki. One pozwalają uzyskać efekt jeszcze bardziej niekonwencjonalnego i ożywionego wnętrza, które zachwyca każdego, kto będzie miał okazję choć chwilę w nim przebywać.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment