Systemy mocowań Metex – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Systemy mocowań Metex

Metex to firma dla wszystkich, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań w budownictwie. Zajmuje się ona projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów dla przemysłu budowlanego. Swoją główną siedzibę firma posiada w Wielkiej Brytanii, ale od niedawna działa również na polskim rynku. W ofercie producenta znajdują się innowacyjne systemy mocowań, które są chętnie wybierane nie tylko przez fachowców, ale i domowe „złote rączki”. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat systemów mocowań Metex oraz tego, gdzie można je korzystnie kupić – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem.

Innowacyjne systemy mocowań Metex – charakterystyka

Firma w swoim katalogu posiada między innymi różnorodne mocowania do płyt gipsowo – kartonowych, uniwersalnych kołków ściennych, haczyków i wieszaków na obrazy czy mocowań do tzw. „suchej zabudowy”. Jedno z popularniejszych mocowań to Corefix, mocne mocowanie do tzw. „suchej zabudowy”. Mocowanie zawiera rdzeń ze stali konstrukcyjnej, który wypełnia lukę za płytą gipsowo-kartonową i przenosi obciążenie na konstrukcję z bloczków. Popularne wśród klientów jest również mocowanie TripleGrip. Jest to uchwyt do płyt gipsowo-kartonowych i muru.

Posiada on boczne skrzydełka, które utrzymują mocowanie w miejscu we wszystkich materiałach, a rozszerzalne skrzydełka mocno trzymają się płyty GK. W swojej ofercie Metex posiada również kotwy samowiercące do płyt gipsowo-kartonowych, nie wymagają one wstępnego nawiercania, posiadają cztery skrzydełka, które w miarę dokręcania rozszerzają się, zapewniając pewny chwyt płyty GK. Ciekawostką są haki do wieszania obrazów czy luster z serii WallBiter. Posiadają one innowacyjną, zakrzywioną konstrukcję, która zapewnia bezpieczny i solidny montaż w drewnie lub płycie GK. VersaHook to z kolei duży uniwersalny wieszak do użytku w prawie każdym rodzaju materiału. Odpowiedni do montażu na ścianie lub suficie. Opisane mocowania oferowane są w różnych wariantach ilościowych. Można je kupić również w zestawach, np. z wiertłem lub odpowiednim bitem.  

Tutaj znajdziesz ofertę systemów mocowań Metex – https://proterm.sklep.pl/metex-systemy-mocowan,c1351,pl.html

budownictwo

Markery do głębokich otworów Marxman

Metex oferuje również coraz szerszy asortyment narzędzi ręcznych do przemysłu budowlanego. Największym zainteresowaniem w tej kategorii cieszą się markery Marxman do oznaczania pozycji otworów. Markery te występują w dwóch wersjach – Standard i Deep. Wersja standard oznacza pozycję zieloną kredą w materiałach o głębokości do 45mm, natomiast wersja Deep  w materiałach o głębokości od 45mm do 100mm. Na uwagę zasługuje również urządzenia o nazwie Chamf. Jest to narzędzie montowane na wiertarkę, które wykonuje fazowanie pod kątem 15 stopni na rurze PCV 110mm. Popularnością wśród klientów cieszy się także wskaźnik głębokości wiercenia. Opakowanie zawiera 18 gumowych pierścieni o różnej średnicy (od 3,5mm do 12mm). Pierścień nakłada się na wiertło na wymaganą głębokość.

Firma Metex posiada w swojej ofercie również wysokiej jakości, nietoksyczne produkty przeciw gryzoniom, takie jak np. wykonane ze stali nierdzewnej blokery szczurów czy elastyczne, wytrzymałe i wysoce przyczepne taśmy chroniące przed szczurami i myszami. Produkty te są łatwe w montażu i przyjazne dla środowiska.

Dystrybucją opisanych powyżej produktów zajmują się największe i najlepiej zaopatrzone hurtownie na terenie całego kraju. Jedną z nich jest bydgoska hurtownia instalacyjna Proterm. Firma oferuje konkurencyjne ceny, pełen wachlarz produktów oraz profesjonalną obsługę. Zakupów w hurtowni Proterm można dokonać zarówno stacjonarnie, jak i w ich sklepie internetowym.

Artykuł napisany przy współpracy z sklepem https://proterm.sklep.pl/

Możesz także przeczytać

Leave a Comment