Nowa cykliniarka Novatec BELT HD

Gwarantująca wysoką wydajność pracy taśma bezkońcowa, konstrukcja ułatwiająca pracę blisko ścian i łatwość obsługi i transportu. Tak prezentuje się najnowsza cykliniarka Novatec BELT HD.

Cykliniarka BELT HD ukraińskiego producenta wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, która sprawia, że cyklinowanie i polerowanie parkietów oraz posadzek, a także usuwanie zanieczyszczeń, starych farb i lakierów, odbywa się szybko i z wysoką precyzją.

Gwarancja wydajnej pracy

Wyposażona w silnik 2,4 kW cykliniarka BELT HD posiada taśmę bezkońcową, która pozwala uzyskać dużo lepszy efekt cyklinowania i polerowania niż w przypadku papieru ściernego. – Wydłużona taśma ścierna wyróżnia się dłuższą żywotnością od papieru bezpośrednio zakładanego na bęben – mówi Jacek Sztorc, menadżer produktu w Lange Łukaszuk. – Dodatkowo dzięki rolce napinającej taśmę można szybko wymienić od boku urządzenia i to bez dodatkowych narzędzi. Ponadto zróżnicowane zakrzywienie powierzchni taśmy na jej całej długości umożliwia oczyszczanie się taśmy z pyłu. – Pokryta gumą powierzchnia bębna roboczego o średnicy 150 milimetrów zwiększa żywotność taśmy ściernej i jakość obróbki – dodaje Jacek Sztorc.

Łatwa w obsłudze

Ułatwiająca wymianę taśmy konstrukcja BELT HD sprawia, że praca z cykliniarką odbywa się szybko, a użytkownik może cieszyć się wydajnością na poziomie 42 m²/h. Co jeszcze? Oferujący obroty na poziomie 2400 obr./min. model posiada wyciągany uchwyt, który sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze i transporcie, a śruba i sprężyna dociskowa umożliwiają regulację nacisku bębna na polerowaną powierzchnię. Co ważne, najnowsza cykliniarka Novatec pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach. – Przednia osłona BELT HD została wyposażona w rolkę zapobiegającą uderzaniu bębnem o ściany czy cokoły – mówi Jacek Sztorc z Lange Łukaszuk.

Objęty dwuletnią gwarancją sprzęt Novatec jest serwisowany w Polsce – w jedynym autoryzowanym serwisie marki prowadzonym przez Lange Łukaszuk, będącym wyłącznym dystrybutorem Novatec na terenie Polski.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment