Caterpilar to gwarancja jakości

Caterpilar Warszawa to ceniony na świecie sprzedawca agregatów prądotwórczych, produkowanych przez czołowych światowych producentów, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Bezpieczeństwo energetyczne

Polski sektor energetyczny od kilkudziesięciu lat rozwija się bardzo dynamicznie. Jak każda gałąź gospodarki, potrzebuje profesjonalnego zaopatrzenia w najwyższej jakości produktów i usług. Ważne jest, by do każdego kontrahenta podchodzić indywidualnie, oferując mu usługi najwyższej jakości i wykonane z dbałością o szczegóły. Ta różnorodność działalności pozwala na całościową realizację planów w sektorze bezpieczeństwa energetycznego. Przez lata istnienia firma pozyskała wielu klientów, z którymi od lat współpracuje, dbając o wzajemne relacje biznesowe. Głównym zadaniem firmy to projektowanie, budowa oraz konserwacja i serwisowanie silników i agregatów. Dodatkowo dla naszych klientów wykonujemy instalacje elektryczne zarówno w wysokich, średnich, niskich i bardzo niskich napięciach. Jesteśmy doceniani przez naszych klientów nie tylko za wysoką jakość naszych usług, ale również za opiekę serwisową. Nie byłoby to możliwe bez kompetentnych i doświadczonych inżynierów, którzy po prostu znają się na swojej pracy i są ekspertami w swoich dziedzinach. Ich profesjonalizm przekłada się na zaufanie, jakim darzą nas klienci. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by produkt oferowany kontrahentowi był jak najwyższej jakości i spełniał jego oczekiwania. Przy realizacji projektu wykorzystywane są już sprawdzone pomysły oraz rozwiązania opracowane przez naszych inżynierów.

Nie tylko agregaty prądotwórcze

Potrzebujesz agregatu prądotwórczego? U nas dostaniesz go w szerokim i nowoczesnym asortymencie, a wykorzystanie każdego z nich jest niezwykle efektywne. Oprócz tego u nas przedsiębiorca może zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju silniki: począwszy od przemysłowych, kolejowych, a skończywszy na silnikach petroleum. Zadbamy również o osprzęt do każdego sprzedawanego silnika. Silniki to nie jedyny towar dostępny w Caterpilar. W ofercie sprzedażowej znajdują się także nowoczesne panele fotowoltaiczne, które jako alternatywne źródło energii cieszą się coraz większą popularnością. Ponadto w naszej firmie możesz oddać do serwisu urządzenia marki CAT. Działamy szybko i profesjonalnie tak, by czas oczekiwania na naprawę maszyny był, jak najkrótszy. Części zamienne mamy oryginalne, co pozwala dokonywać napraw również po terminie gwarancji.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment