Odzież robocza z nadrukiem firmowym? To możliwe!

Odzież robocza z nadrukiem firmowym? To możliwe!

Odzież robocza ma długą historię, która sięga do średniowiecza. Już wtedy rzemieślnicy nosili ubrania o określonej charakterystyce dla ich zawodu. Co ciekawe, kolorem dla mniej zamożnej części społeczeństwa stał się kolor niebieski, bowiem był niedrogi i produkowany z roślin. Do dzisiaj dominującym kolorem odzieży roboczej jest niebieski, a do lat 70 XX wieku wszyscy pracownicy nosili podobne uniformy, często też kupowane samodzielnie. Wraz z kolejnymi dziesięcioleciami i rozwojem gospodarczym, powstawało wiele nowych firm i zakładów, które zaczęły ujednolicać wygląd odzieży roboczej dla danej grupy zawodowej.

Odzież robocza – jakie ma znaczenie obecnie?

Trend zmian w odzieży roboczej dotyczył różnych aspektów, m. in. kroju, który zmienił się z luźnego na bardziej dopasowany, zastosowanych nowoczesnych tkanin, bardziej wytrzymałych niż dawniej. Wielu dostawców odpowiada na współczesne wyzwanie i dostosowuje wzornictwo swoich kolekcji oferując ubrania dla obu płci. Również dzisiaj, po odzieży roboczej można rozpoznać branżę w jakiej zatrudnieni są pracownicy. Pracownicy budowlani noszą odzież ochronną w żółtym kolorze, białe ubrania noszą pracownicy służby zdrowia, ogrodnicy i architekci krajobrazu zielone, pracownicy drogowi pomarańczowe, a pracownicy służb ratowniczych, czerwone. Odzież staje się niejako wizytówką danej branży lub konkretnej firmy, dzięki której pracownik identyfikuje się z wykonywanym zawodem lub konkretnym przedsiębiorstwem. Z drugiej strony pracodawca zaopatrując swój zespół w podobny ubiór z logo daje zewnętrzny przekaz o solidności, rzetelności, budowaniu więzi, a także kreowaniu marki w świecie.

Wyjście naprzeciw potrzebom – co nam dają nadruki firmowe na odzieży?

Podążając za potrzebami marketingowymi firm różnych branż zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest odzież reklamowa. Producent podobnych akcesoriów firmowych zobowiązany jest dopasować swoją ofertę do wymagań rynkowych. Urozmaicenie tradycyjnej odzieży roboczej o dodatkowe nadruki firmowe na odzieży jest istotnym elementem identyfikującym pracownika ze swoim pracodawcą, tworzy profesjonalny wizerunek marki i samego pracownika. Wszyscy jesteśmy wzrokowcami, więc widoczne logo może na dłużej zapadać w pamięć i wzmacniać pozytywny odbiór firmy. Warto więc zaopatrzyć pracowników w bluzy robocze z nadrukiem, koszule i czapki, a nawet kurtki odblaskowe z nadrukiem umożliwiającym łatwą identyfikację i rozpoznawalność firmy.

Liczy się wygląd, czyli co może podlegać znakowaniu?

Cała gama reklamowej odzieży roboczej obejmuje nie tylko tradycyjne ubranie typu spodnie, koszulka, czy bluza, ale również akcesoria dodatkowe np. czapki, torby, worki, rękawice, obuwie. Producent odzieży roboczej Firma Piasecki oferuje różnorodność, estetykę i trwałość reklamowego oznakowania, zdając sobie sprawę z tego jak ważny jest wygląd na równi z wygodą użytkowania. Nasze nadruki firmowe na odzieży gwarantują swobodny i profesjonalny wygląd pracownika. Mamy szeroką ofertę materiałów i ubrań, na których wykonywane są nadruki. Jako producent odzieży reklamowej przygotowaliśmy dla naszych klientów dwa sposoby znakowania odzieży.

Jednym ze sposobów trwałego i schludnego tworzenia nadruków na odzieży i gadżetach reklamowych jest haft komputerowy. Jest on odporny na mechaniczne uszkodzenia, trwały i długo zachowuje estetyczny wygląd. Nadruki wykonujemy również na ubraniach roboczych ostrzegawczych wykonanych z materiałów odblaskowych, wodoodpornych. Drugim sposobem są nadruki wykonywane metodą sitodruku. To technika wyróżniająca się bardzo dobrą trwałością i uniwersalnością, dzięki której odzież robocza z nadrukiem długo będzie nadawać się do użytku. Nadruki na odzieży roboczej w formie sitodruku polegają na wtłaczaniu farby w materiał. Twój logotyp będzie więc stanowił integralną całość z ubraniami. To sprawi, że odzież robocza z nadrukiem pozostanie wyraźnie oznakowana nawet po wielokrotnym praniu.

Kiedy warto postawić na ubrania robocze z nadrukiem firmowym?

Bez ubrań roboczych trudno obyć się w wielu branżach. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie prywatne ubrania pracowników mogą zniszczyć się lub zabrudzić na skutek wykonywanych obowiązków. Zgodnie z przepisami, pracownicy muszą otrzymać odzież od pracodawcy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by taką rolę spełniała odzież robocza z logo firmy. Dzięki temu pracodawca spełni swój obowiązek, a jednocześnie może zadbać o lepszy wizerunek i rozpoznawalność firmy.

Logo firmy na odzieży roboczej lub nazwisko pracownika, stało się dla większości pracodawców koniecznością. Ubrania robocze z nadrukiem w formie logo często są noszone również po pracy, tym samym stanowią mobilną i darmową reklamę firmy. Jaka odzież robocza z logo będzie jednak najlepsza? Ubrania robocze z nadrukiem warto kupować u sprawdzonych dostawców. Jednym z nich jest odzież reklamowa producent Firma Piasecki.

Firma Piasecki to sprawdzony producent odzieży roboczej.

Odzież reklamowa producent – Firma Piasecki zajmuje się produkcją odzieży roboczej, reklamowej, medycznej, artykułów BHP, obuwia i rękawic ochronnych, a od kilku lat również odzieży outdoorowej znanych marek. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w tej branży, wiele zrealizowanych zamówień zaowocowało zaufaniem klientów. Zaufanie jest walutą przyszłości, a jego utrzymanie dla nas to po prostu niekończąca się, rzetelna praca. Staramy się podchodzić do każdego, nawet mniej typowego zamówienia indywidualnie.

Szczególnym wyrazem uznania dla nas są powracający, zadowoleni klienci, polecający szerszym kręgom nasze usługi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to najwyższa forma uznania i wiarygodności na rynku. Staramy się informować i udzielać pomocy w każdej formie wygodnego dla klienta kontaktu, tak by ułatwić podjęcie decyzji w oparciu o nasze wzornictwo i z uwzględnieniem sugestii naszych klientów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu realizujemy zamówienia mniejsze i większe, a nasze wyroby produkujemy tylko z wysokiej jakości materiałów krajowych i zagranicznych posiadających certyfikaty jakości. Stawiamy na najwyższy poziom świadczonych usług, solidność, punktualność i atrakcyjne ceny. Mamy nadzieję, że wzorowo i profesjonalnie świadczone usługi zachęcą również Twoją firmę do skorzystania z szerokich możliwości jako producenta odzieży roboczej.

Możesz także przeczytać

Leave a Comment